Poszerzenie listy stypendystów w Programie dla Polonii na studia II stopnia - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W związku z rozstrzygnięciem naboru do Programu stypendialnego dla Polonii na studia II stopnia od roku akademickiego 2018/2019 informujemy wszystkich kandydatów, że Dyrektor NAWA przyznał dodatkowe stypendia. 

Decyzją Dyrektora NAWA lista osób, którym przyznano środki finansowe w ramach Programu zostaje rozszerzona o osoby wskazane dotychczas na liście rezerwowej do Programu.  Wszyscy kandydaci zostaną powiadomieni o rezultatach drogą elektroniczną przez system informatyczny NAWA.

Jednocześnie przypominamy, że osoby podejmujące studia od roku akademickiego 2018/2019 zobligowane są dopełnić formalności związanych z warunkami naboru na wybranych uczelniach.

Szczegółowe informacje zawierające listy z numerami referencyjnymi wniosków osób, które zostały dodatkowo zakwalifikowane do Programu dostępne są na stronie internetowej NAWA. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tutaj.

Zakwalifikwanym kandydatom serdecznie gratulujemy.

Udostępnij