Program KATAMARAN wesprze realizację wspólnych studiów II stopnia – nabór 2020 otwarty - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Po raz kolejny NAWA zaprasza polskie uczelnie do składania wniosków w Programie KATAMARAN, choć tym razem wyłącznie na realizację wspólnych studiów II stopnia.

Celem głównym Programu jest wsparcie polskich uczelni w zakresie realizacji międzynarodowych programów kształcenia na wspólnych studiach II stopnia prowadzących do uzyskania wspólnego dyplomu oraz zwiększenie mobilności studentów
i kadry akademickiej.

Do kogo skierowany jest Program?

Z wnioskami o udział w Programie mogą występować uczelnie publiczne i niepubliczne, o których mowa w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, posiadające Kartę Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego.

Projekt musi być realizowany w partnerstwie z co najmniej jedną zagraniczną uczelnią lub instytucją naukową, prowadzącą kształcenie odpowiadające 7 poziomowi Europejskiej Ramy Kwalifikacji. Profil i potencjał uczelni zagranicznej lub instytucji naukowej musi uzupełniać się z profilem i potencjałem polskiej uczelni. 

Jaki jest harmonogram naboru?

 

 Katamaran wykres

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem

Regulamin z załącznikami

Dokumenty do pobrania 

pasek

 

 

 

Udostępnij