Przedłużenie naboru w Programie Lektorzy NAWA na rok akademicki 2021/2022! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Informujemy, iż możliwość składania wniosków w Programie Lektorzy NAWA na rok akademicki 2021/2022 została przedłużona do 12 marca 2021 do godziny 15:00:00 (czasu lokalnego dla Warszawy).

Oznacza to dodatkowe 10 dni na podjęcie decyzji, złożenie wniosku i możliwość kandydowania o udział w programie, którego misją jest nauczanie języka polskiego i promocja kultury polskiej na świecie!

Takiej szansy nie można przegapić!

Przypominamy, iż szczegółowe wymagania opisane zostały w ogłoszeniu o naborze, informacja o przedłużeniu została uwzględniona w ogłoszeniu o przedłużeniu tutaj, a w dokumencie Informacje o lektoratach - nabór o skierowanie 2021-2022 (aktualizacja z 25 lutego 2021) zostały uwzględnione dostępne lektoraty wraz warunkami oferowanymi przez uczelnie zagraniczne współpracujące z NAWA.

Udostępnij