I Kongres Umiędzynarodowienia - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

FERS

 

I Kongres Umiędzynarodowienia odbędzie się w Gdańsku w dniach 13-14 maja 2024 roku.

Już za niespełna dwa miesiące w Gdańsku odbędzie się I Kongres Umiędzynarodowienia. Wydarzenie organizowane pod honorowym patronatem Ministra Nauki otworzy szeroką debatę ze środowiskiem akademickim i naukowym na temat kształtu krajowej strategii umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego. Kilkaset osób: pracowników polskich i zagranicznych uczelni, przedstawicieli ogólnokrajowych rad i władz państwowych, ale także osób na co dzień pracujących ze studentami czy naukowcami z zagranicy przez dwa dni dyskutować będzie o tym, jak mądrze pokierować internacjonalizacją kształcenia na polskich uczelniach.

 

baner 800x350px v3

 

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy wybitnych ekspertów z Polski i zagranicy, zajmujących się różnymi aspektami kształcenia na wyższych uczelniach. Naszymi gośćmi będą m.in.: dr Laura E. Rumbley, Dyrektorka ds. Rozwoju, Wiedzy i Badań w EAIE, dr Kai Sicks, Sekretarz Generalny DAAD, dr Jakob Calice, Dyrektor Zarządzający austriackiej OeAD, Michal Fedák, Dyrektor Wykonawczy słowackiej SAIA czy dr Minna Kelhä, Dyrektorka Generalna fińskiej OPH.

I Kongres Umiędzynarodowienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Strategia umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego i nauki” ze środków Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego: Działania FERS.01.05-IP.08-0442/23 Umiejętności w szkolnictwie wyższym.

Wraz z IROs Forum i Gdańskim Uniwersytetem Medycznym zapraszamy do dyskusji!

Program wydarzenia dostępny jest tutaj.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia w Gdańsku!

Udostępnij