Spotkanie "Direct to internationalization" - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Proponowany przez nas cykl będzie miał na celu zgłębienie tematyki promocji uczelni na rynkach zagranicznych, z uwzględnieniem indywidualizacji tychże rynków oraz dzielenie się z Państwem wiedzą na najwyższym, eksperckim poziomie.

Podczas konferencji otwierającej cykl, na którą zapraszamy Państwa w dniu 16.02.2018 r. do Warszawy, w pierwszej części dnia będą mieli Państwo okazję do zapoznania się ze skierowanymi do uczelni i instytutów badawczych programami NAWA. Po sesji prezentującej ofertę naszej Agencji chcemy zaproponować wszystkim uczestnikom udział w dwóch sesjach warsztatowych: „Promocja uczelni polskich za granicą” oraz „Strategiczne rynki edukacyjne” (z uwzględnieniem tych rynków, które NAWA proponuje w pierwszej połowie 2018 r.). Kolejne spotkanie planowane jest na początek lipca 2018 (warsztat na temat rynków), zaś w listopadzie i grudniu zaprosimy Państwa na szkolenia związane z przygotowaniem do działań w roku 2019 oraz podsumowaniem pierwszego roku działań NAWA.

Zapraszamy do zapisów poprzez formularz.

Udostępnij

Informujemy, iż w dniach 28-29 września kancelaria Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej będzie nieczynna. 

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.