Uroczystość absolwentów Uniwersytetu SWPS w ramach projektu International Alumni - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W dniu 10 lipca 2019 r. Uniwersytet SWPS w Warszawie zorganizował absolutorium dla absolwentów wydziałów Psychologii oraz Nauk Humanistycznych i Społecznych, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2018/2019. Wydarzenie było współfinansowane ze środków NAWA w ramach projektu Współpraca z absolwentami zagranicznymi oraz budowanie ich poczucia przynależności do społeczności Uniwersytetu SWPS, który jest realizowany dzięki Programowi International Alumni.

Na uroczystości nie zabrakło wykładowców oraz władz uczelni, a także członków rodzin i bliskich. W trakcie absolutorium swoje przemówienia przedstawili najlepsi studenci poszczególnych kierunków. Każdy z absolwentów otrzymał od Uczelni list gratulacyjny oraz podarunek. Wydarzeniu towarzyszył występ Chóru Uniwersytetu SWPS. Były przemowy, gratulacje, a wszystko to w przyjaznej i wzruszającej atmosferze. W drugiej części uroczystości, podczas wspólnych, pamiątkowych zdjęć oraz poczęstunku, uczestnicy spędzili miłe chwile w gronie akademickich znajomych.

Ukończenie studiów w Polsce otwiera przed absolwentami nowy etap w życiu. Część zagranicznych absolwentów wróci do swoich krajów lub będzie kontynuować naukę i karierę w międzynarodowym otoczeniu. Niektórzy pozostaną w Polsce i będą poszukiwać tutaj nowych wyzwań zawodowych oraz rozwojowych. Z pewnością wszyscy pozytywnie zapamiętają czas studiów w Polsce i w przyszłości będą w swoich społecznościach pełnić rolę ambasadorów naszego kraju oraz uczelni, na której studiowali.

 

6Q6A3861

 

6Q6A4023

 

5G5A7183

 

5G5A7261

 

6Q6A4195

Udostępnij