Zapraszamy do udziału w webinarium na temat programu Polskie Powroty NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Już w najbliższy wtorek 22 czerwca, w godz. 11:30 - 13:00 odbędzie się webinarium na temat programu Polskie Powroty NAWA skierowanego do naukowców planujących powrót do Polski po okresie pracy naukowej za granicą. Do udziału w spotkaniu zapraszamy naukowców zainteresowanych złożeniem wniosku w trwającym naborze oraz  pracowników Biur Nauki oraz Współpracy Międzynarodowej w jednostkach naukowych, które są zainteresowane zatrudnieniem powracających naukowców.

W trakcie webinarium poruszone zostaną m.in. następujące tematy:

  • główne założenia programu;
  • najważniejsze elementy procedury aplikacyjnej;
  • realizacja pobytu w instytucji zatrudniającej.

W trakcie spotkania online, uczestnicy będą mieli okazję do uzyskania odpowiedzi na najważniejsze pytania. Ze względu na ograniczony czas spotkania, jak również celem jego usprawnienia, zachęcamy do wcześniejszego przesyłania pytań na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w spotkaniu wymaga rejestracji ZAREJESTRUJ SIĘ

NAWA webinar Polskie Powroty 22 06 v3

PRZYPOMINAMY

Celem programu Polskie Powroty NAWA jest umożliwienie wyróżniającym się polskim naukowcom powrotu do kraju i podjęcia przez nich zatrudnienia w polskich uczelniach, instytutach naukowych lub instytutach badawczych. Program stwarza naukowcom rezydującym w zagranicznych ośrodkach naukowych możliwość stworzenia w Polsce własnej grupy projektowej i prowadzenia badań w optymalnych warunkach. Krajowe uczelnie, instytuty naukowe i instytuty badawcze mogą pozyskać  specjalistów posiadających doświadczenie międzynarodowe oraz wiedzę z zakresu najnowszych trendów badawczych w swojej dyscyplinie naukowej.

Program obejmuje dwie ścieżki, w zależności od etapu kariery naukowej:

  • Młody naukowiec (ścieżka Junior scientist)
  • Doświadczony naukowiec (ścieżka Experienced scientist).

Szczegółowe informacje o programie

ZŁOŻ WNIOSEK 

Udostępnij