Research in Poland - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Research in Poland to kampania, której celem jest zaprezentowanie międzynarodowej społeczności naukowej osiągnięć polskiej nauki oraz promocja Polski jako kraju atrakcyjnego do prowadzenia badań i rozwijania kariery naukowej. Kampania Research in Poland przedstawia: naukowców, zespoły naukowe, projekty naukowo-badawcze, infrastrukturę.

Zobacz wersję francuską tego artykułu

Pokaż wszystkie
Agricultural sciences
Białystok
Engineering and technology
Gdańsk
Humanities
Kajetany
Katowice
Kraków
Kórnik
Lublin
Medical and health sciences
Natural science
Poznań
Social sciences
Toruń
Warszawa
Wrocław
Łódź
Świerk

 

Eseje:

 

W ramach kampanii powstała publikacja „Science in Poland in 34 Snapshots” 

SIP mockup v1

 

 279B7743

„Science in Poland in 34 Snapshots” nie próbuje być rankingiem najlepszych projektów, uczonych czy instytutów. Istota tego przekazu jest prosta: polskie środowisko naukowe jest częścią światowej wspólnoty badawczej i posiada interesujący i wartościowy potencjał do rozwoju.
W każdym regionie naszego kraju, w każdej dyscyplinie, na każdej uczelni można spotkać osoby i zespoły, które mogą stać się bardzo atrakcyjnymi partnerami do współpracy w ambitnych, nowatorskich badaniach”

prof. Tomasz Szapiro, przewodniczący Komitetu Naukowego ds. Międzynarodowej Promocji Nauki Polskiej

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu o książce.

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Odwiedź stronę Research in Poland 

Udostępnij