Wspólne projekty badawcze pomiędzy Polską a Niemcami - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

WYNIKI NABORU

Lista finansowanych projektów

 

Otwarty nabór wniosków w konkursie na wspólne projekty badawcze pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej – NAWA (Polska) oraz Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej - DAAD (Niemcy) zapraszają do składania wniosków o finansowanie wspólnych projektów badawczych realizowanych przez naukowców z Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Federalnej Niemiec.

Celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców realizujących projekty badawcze, uzgodnione i prowadzone wspólnie przez uprawnionych Wnioskodawców z Polski i partnerów z Niemiec.

Wnioski mogą składać instytucje nauki i szkolnictwa wyższego.

Granty NAWA przeznaczone są na wsparcie mobilności polsko-niemieckich zespołów badawczych. UWAGA: Zmiany w postanowieniach dotyczących okresu realizacji projektów oraz kosztów kwalifikowalnych pokrywanych przez stronę polską w porównaniu do naborów z lat ubiegłych (szczegóły w pkt 8 i 9 Zaproszenia do składania wniosków)!

Nabór trwa do 30 czerwca 2022 roku do godz. 15:00 czasu środkowoeuropejskiego letniego

Informacja o naborze wniosków po stronie niemieckiej jest dostępna TUTAJ.

Zapraszamy do składania wniosków na wspólne projekty badawcze pomiędzy Polską a Niemcami

Zaproszenie do składania wniosków Niemcy 2022

Joint research projects 2022 DE call Eng

Wzór pełnomocnictwa do złożenia wniosku i raportów

Wzór umowy wspólne projekty badawcze 2022 DE

Udostępnij

Menu