Narodowe Centrum Nauki zaprasza na webinarium na temat konkursu MSCA POLONEZ BIS 2 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Kalendarz wydarzeń

Narodowe Centrum Nauki zaprasza na webinarium na temat konkursu MSCA POLONEZ BIS 2
Wtorek 29 Marzec 2022, 10:00
Odsłon : 2529

Webinarium będzie prowadzone w języku polskim za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie pod poniższym linkiem.


Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się m.in.: Jakie instytucje mogą przyjmować naukowców w ramach programu POLONEZ BIS? Kto może być kierownikiem projektu (wnioskodawcą)? Jakie będą kryteria oceny warunków oferowanych przez instytucje przyjmujące? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielimy w czasie webinarium informacyjnego dla instytucji zainteresowanych goszczeniem w Polsce zagranicznych naukowców w ramach programu POLONEZ BIS.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 marca 2022 r. o godz. 10:00 (CEST). Webinarium będzie prowadzone w języku polskim za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie pod poniższym linkiemAby usprawnić przebieg przewidzianej podczas webinarium sesji Q&A, prosimy o zamieszczanie pytań dot. konkursu z wyprzedzeniem, w formularzu rejestracyjnym.
Nagranie spotkania będzie dostępne także po jego zakończeniu w serwisie YouTube. Szczegółowe informacje na temat konkursu POLONEZ BIS 2 w ogłoszeniu, a szerzej o programie można przeczytać na jego stronie internetowej oraz na profilu w serwisie LinkedIn.

Webinarium POLONEZ