Narodowe Centrum Nauki zaprasza na webinarium na temat konkursu MSCA POLONEZ BIS 2 - NAWA

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Events Calendar

Narodowe Centrum Nauki zaprasza na webinarium na temat konkursu MSCA POLONEZ BIS 2
Tuesday 29 March 2022, 10:00
Hits : 2300

Webinarium będzie prowadzone w języku polskim za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie pod poniższym linkiem.


Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się m.in.: Jakie instytucje mogą przyjmować naukowców w ramach programu POLONEZ BIS? Kto może być kierownikiem projektu (wnioskodawcą)? Jakie będą kryteria oceny warunków oferowanych przez instytucje przyjmujące? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielimy w czasie webinarium informacyjnego dla instytucji zainteresowanych goszczeniem w Polsce zagranicznych naukowców w ramach programu POLONEZ BIS.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 marca 2022 r. o godz. 10:00 (CEST). Webinarium będzie prowadzone w języku polskim za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie pod poniższym linkiemAby usprawnić przebieg przewidzianej podczas webinarium sesji Q&A, prosimy o zamieszczanie pytań dot. konkursu z wyprzedzeniem, w formularzu rejestracyjnym.
Nagranie spotkania będzie dostępne także po jego zakończeniu w serwisie YouTube. Szczegółowe informacje na temat konkursu POLONEZ BIS 2 w ogłoszeniu, a szerzej o programie można przeczytać na jego stronie internetowej oraz na profilu w serwisie LinkedIn.

Webinarium POLONEZ