Wyniki naboru - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ogłoszenie wyników naboru w  Programie Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że w wyniku postępowania selekcyjnego dla wniosków składanych w naborze o udział w programie Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe, zgodnie z art. 25 ustawy o NAWA, w dniu 30 października 2018 roku zatwierdzona została lista podmiotów, które otrzymały środki finansowe w Programie Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe. Lista podmiotów dostępna jest tutaj.

Spośród 50 wniosków złożonych w ramach naboru, w wyniku oceny formalnej zatwierdzonych do dalszego etapu oceny merytorycznej zostało 49 wniosków. W wyniku oceny merytorycznej na liście umieszczono 29 projektów dofinansowanych na kwotę 40 615 541,60 zł.

Decyzje o przyznaniu, bądź odmowie przyznania środków finansowych będą sukcesywnie przesyłane Wnioskodawcom w systemie teleinformatycznym NAWA.

Program Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe umożliwia wsparcie uczelni i jednostek naukowych poprzez finansowanie projektów mających na celu wypracowanie trwałych rozwiązań w zakresie współpracy naukowej, wdrożeniowej i dydaktycznej realizowanej w ramach międzynarodowych partnerstw akademickich.

W razie pytań prosimy o kontakt z Pionem Programów dla Instytucji

Komunikat w sprawie ogłoszenia wyników naboru w Programie Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że w dniu 9 listopada 2018 r. zatwierdzona została zaktualizowana lista podmiotów, które otrzymały środki finansowe w ramach Programu Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe.

Lista podmiotów dostępna jest tutaj.

W wyniku oceny merytorycznej na liście umieszczono 30 projektów dofinansowanych na łączną kwotę 42 613 805,35 zł.

Udostępnij