Nabór na kurs językowy online w ramach inicjatywy „Solidarni z Białorusią” otwarty! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA uruchamia zapisy na kurs języka polskiego jako obcego w formule online w ramach inicjatywy "Solidarni z Białorusią".

W ramach zajęć online uczestnicy będą mieli możliwość zarówno pracy samodzielnej, jak i z lektorem. Kurs da możliwość nie tylko intensywnej nauki, poznawania języka polskiego, Polski i Polaków, ale także poznania innych osób zainteresowanych językiem polskim oraz wspólnych gier i dyskusji.

By wziąć udział w procedurze aplikacyjnej, kandydaci muszą wypełnić i wysłać formularz dostępny na stronie NAWA. Dodatkowe punkty zostaną przyznane za znalezienie się na liście rekomendowanych przez Ambasadę RP w Mińsku, Instytut Polski w Mińsku lub polską wyższą uczelnię.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 października, do godz. 15:00 czasu lokalnego w Warszawie. Kurs jest bezpłatny i będzie trwał od 20 października do 20 listopada 2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ukończenie kursu zostanie uhonorowane certyfikatem.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz aplikacyjny dostępne są tutaj

Udostępnij