Targi Study in Europe w Singapurze - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Tegoroczna edycja targów organizowanych corocznie przez Przedstawicielstwo UE w Singapurze i placówki krajów UE po raz drugi odbędzie się w formule online, na platformie internetowej  https://www.studyineurope.com.sg/. Bazujący na doświadczeniach ubiegłorocznej edycji, cyfrowy format targów pozwala na dotarcie do szerszej niż zazwyczaj publiczności.

Formuła online daje polskim uczelniom możliwość bezkosztowej, bezpośredniej promocji swojej oferty edukacyjnej nie tylko wśród młodzieży singapurskiej, ale także licznej na miejscu społeczności międzynarodowej, zarówno z krajów regionu, jak i Europy.

Dla każdej z biorących udział w targach uczelni przewidziana jest osobna strona na platformie www.studyineurope.com.sg, na której można będzie zaprezentować uniwersytet oraz swoją ofertę dla międzynarodowych studentów (w przypadku Singapuru, przede wszystkim anglojęzyczną).

Do uczelni należeć będzie przygotowanie zdjęć i informacji według wymaganego formatu oraz - w ograniczonym zakresie - zamieszczenie ich na swej podstronie zgodnie z wysłanymi instrukcjami. Więcej informacji na temat strony uniwersytetu i wymaganych materiałów znajduje się w załączonych plikach docxSIE-2021-About-the-University-page.doc docxSIE2021-Brand-Identity.docx

Rejestracja dla uczelni będzie otwarta do 30 lipca na stronie https://nawa.gov.pl/promocja-i-targi/targi/targi/targi-wirtualne-study-in-europe. Termin dosyłania materiałów: do 6 sierpnia

Pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Udostępnij