Dr Jakub Pietkiewicz - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Dr Jakub Pietkiewicz – doktor nauk humanistycznych, absolwent Interdyscyplinarnych Humanistycznych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie Łódzkim. Podejmował badania nad projektami medialnymi i zagadnieniami propagandy. Był wykładowcą i trenerem m.in. z wywierania wpływu, reklamy i public relations. Ponadto jest specjalistą w zakresie zarządzania i marketingu oraz zarządzania finansami.

Od 2017 roku współkieruje państwowym instytutem badawczym, działającym obecnie pod nazwą Sieć Badawcza Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny. Specjalizuje się w komercjalizacji i produkcji wdrożeniowej. Nadzorował prace wydawnictwa Fibres & Textiles in Eastern Europe oraz zasiadał w radach gospodarczych i programowych prywatnych uczelni.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w organach spółek skarbu państwa i przedsiębiorstw komunalnych. Obecnie przewodniczy Radzie Nadzorczej Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Udostępnij