Rafał Siemianowski - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Rafał Siemianowski, absolwent stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. Urzędnik służby cywilnej. Karierę w administracji rządowej rozpoczął na stanowisku głównego specjalisty w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów dochodząc do stanowiska Zastępcy Dyrektora Sekretariatu Premiera. Przez 3 lata pracował w Ambasadzie RP w Londynie, gdzie jako radca odpowiadał za współpracę naukową i akademicką, w tym m.in. za promocję języka polskiego i tzw. Polish Studies, współpracę ze środowiskiem polskich studentów i naukowców w Wlk. Brytanii oraz polskimi i polonijnymi instytucjami naukowymi (Polski Uniwersytet na Obczyźnie, Polski Ośrodek Naukowy UJ w Londynie).

Dodatkowe doświadczenie zdobywał m.in. w Prefekturze Departamentu La Manche (Francja), Komisji Europejskiej i jako stypendysta Fundacji Edukacyjnej Jana Karskiego na Georgetown University w Waszyngtonie. 

Aktualnie jest Zastępcą Dyrektora Biura Prezesa Rady Ministrów.

Udostępnij