Targi i konferencja NAFSA-Targi - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Plany zagraniczne 2024

Poniżej prezentujemy listę wydarzeń do końca roku 2023 oraz zaplanowanych na rok 2024.

Szczegółowe informacje odnośnie terminów i rejestracji będziemy podawać sukcesywnie w miarę zbliżania się terminu każdego wydarzenia.

 

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz subskrypcji newslettera NAWA.

Targi i konferencja NAFSA

Targi i konferencja NAFSA

Targi i konferencja NAFSA

Zapraszamy do udziały w prestiżowych targach i konferencji NAFSA, które odbędą się w dniach 27 maja-1 czerwca 2018 roku w Filadelfii. Zainteresowane uczelnie i instytucje będą mogły zaprezentować swoją ofertę na polskim stoisku zorganizowanym przez NAWA podczas targów w dniach 29.05-2.06.2018 r. NAWA oraz Ambasada RP w Waszyngtonie jest w trakcie organizowania programu towarzyszącego targom, szczegółowe informacje zostaną podesłane zainteresowanym uczelniom.

O konferencji

NAFSA jest największą na świecie organizacją pozarządową poświęconą międzynarodowej edukacji. Co roku konferencja i targi NAFSA gromadzą ponad 10 000 uczestników ze 150 krajów na całym świecie. Udział w targach NAFSA to doskonała okazja do promocji polskiego szkolnictwa wyższego, nawiązania kontaktów z międzynarodowymi organizacjami o profilu edukacyjnym, a także do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami zajmującymi się edukacją i międzynarodowymi wymianami.

Zasady udziału w ramach kampanii "Ready, Study, Go! Poland"

Polska będzie reprezentowana na targach i konferencji NAFSA z ogólnokrajową wizualizacją, w związku z tym nie będzie możliwości prezentacji poszczególnych uczelni czy konsorcjów jako osobnych podmiotów (np. rozklejania uczelnianych plakatów, ustawiania roll–upów, rozwieszania logotypów poszczególnych uczelni itp.). Odwiedzający targi otrzymają informacje o systemie szkolnictwa wyższego w Polsce. Uczelnie, które wydelegują na konferencję NAFSA swoich przedstawicieli będą miały możliwość bezpłatnej prezentacji uczelnianych materiałów informacyjnych i promocyjnych na polskim stoisku podczas dyżurów informacyjnych. Ostateczny harmonogram dyżurów zostanie przygotowany przez NAWA i przesłany do zarejestrowanych uczelni.

Udział w targach (w tym korzystanie z przestrzeni polskiego stoiska)  jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, diet i noclegów oraz opłatę konferencyjną NAFSA.

Rejestracja

Przypominamy, że w przypadku rejestracji na konferencję i targi NAFSA oprócz rejestracji na stoisko narodowe udostępnionej na stronie NAWA, zainteresowane osoby powinny zarejestrować się na stronie organizatorów NAFSA oraz uiścić opłatę konferencyjną. Więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://www.nafsa.org/Annual_Conference/Annual_Conference___Expo/

Fot: By NASA Earth Observatory [Public domain], via Wikimedia Commons
Data wydarzenia 27.05.2018
Data zakończenia wydarzenia 01.06.2018
Data rozpoczęcia rejestracji 28.02.2018
Data zakończenia rejestracji 06.05.2018
Lokalizacja
NAFSA, Filadelfia
Filadelfia, Pensylwania, Stany Zjednoczone
NAFSA, Filadelfia
Nie przyjmujemy więcej zgłoszeń na to wydarzenie

Lokalizacja