Cykl „Direct to Internationalization” - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
07
Cze
2021

07.06.2021 - 08.06.2021
POLAND & U.S. CREATING A SUCCESSFUL HIGHER EDUCATION COOPERATION - conference organized by NAWA and IIE (Institute of International Education)

We invite you to take part in an online workshop organized mutually with the Institute of International Education (IIE) based in New York, USA. The event will be held on the 7th and 8th of June 2021. 

The first day of the workshop will be dedicated to Polish HEIs representatives who are willing to get inside knowledge of the how internationalization is practiced in the United States. In return, the second day of the conference, the workshop will be delivered by Polish experts in the area dedicated to American HEI’s representatives.

03
Gru
2020

03.12.2020 14:00 -16:30
Direct to internationalization

Serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Direct to internationalization. Tym razem w raz z ekspertami ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Polski zastanowimy się nad tym jak zmieniły się uczelnie w dobie COVID-19. Nasi goście zaprezentują dobre praktyki i skuteczne rozwiązania zastosowane w swoich instytucjach i krajach. W drugim panelu nastomiast porozmawiamy o społecznej odpowiedzialności nauki, a wśród gości będą przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki, Polonium Foundation oraz beneficjenci NAWA. Serdeczenie zaprazamy do rejestracji na wydarzenie!

Rejestracja: https://nawa.gov.pl/direct-to-internationalization

Program wydarzenia: pdfProgramme_Direct_to_internationalization_1.pdf469.91 KB

28
Paź
2019

28.10.2019 - 29.10.2019

Zapraszamy na webinarium, które odbędzie się 28 października 2019 r. o godzinie 13.00. Będzie koncentrowało się wokół takich zagadnień jak:

  • promocja uczelni poprzez udział w sesjach eksperckich na największych konferencjach branżowych m. innymi EAIE
  • w jaki sposób przygotowywać się do poprowadzenia prezentacji/sesji?

Prowadząca Edyta Lachowicz-Santos

18
Paź
2019

18.10.2019
V Konferencja Direct to internationalization

18 października już po raz piąty spotkamy się na konferencji z cyklu Direct to internationalization, gdzie będziemy rozmawiać między innymi o tym dlaczego uczelni opłaca się zapraszać zagranicznych studentów i stypendystów NAWA w świetle ustawy 2.0., przedstawimy projekty z programów Nowoczesnej Promocji Zagranicznej i Welcome to Poland, które mamy nadzieję zainspirują Państwa do składania wniosków w kolejnych edycjach programu, a nasz gość specjalny opowie o trendach w marketingu internetowym. Rejestracja jest otwarta do 14 października, a ilość miejsc ograniczona.

8
07
Mar
2019

07.03.2019 - 08.03.2019
Direct to Internationalization

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Direct to Internationalization pt. How to attract American students to Polish universities? Konferencja jest organizowana przez NAWA oraz Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta. W programie przewidujemy wystąpienia gości ze Stanów Zjednoczonych, ekspertów ds. współpracy ze Stanami Zjednoczonymi oraz przedstawicieli uczelni, które mają na swoim koncie sukcesy w rozwijaniu tej współpracy. Rejestracja na wydarzenie jest już otwarta!

29
Cze
2018

29.06.2018
Direct to Internationalization

29 czerwca, tuż przed wakacjami, dostarczymy kolejnych inspiracji w obszarze internacjonalizacji podczas drugiego wydarzenia z cyklu Direct to Internationalization. Nasi eksperci podzielą się wiedzą na temat rynków: Indii, Chin oraz Ukrainy, które wraz z NAWA i kampanią Ready, Study, GO! Poland odwiedzimy na jesieni. Rejestracja już od maja na naszej stronie internetowej - zapraszamy do sledzenia informacji, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. 

16
Lut
2018

16.02.2018
Direct to Internationalization

Zapraszamy do rejestracji na pierwsze spotkanie z cyklu Direct to Internationalization dotyczące zagranicznej promocji szkolnictwa wyższego, które odbędzie się 16 lutego 2018 r. w Warszawie (Hotel Novotel Centrum). Szczegółowy program spotkania znajduje się w załączniku. Liczba miejsc jest ograniczona.