Znajdź uczelnię - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

SzB

Jeżeli jesteś obywatelem Białorusi i chcesz studiować w języku polskim lub angielskim na uczelni w Polsce w ramach inicjatywy „Solidarni ze Studentami”, poniższy schemat pokaże Ci kolejne kroki postępowania.

logo uczelnia1. Weź udział w rekrutacji na studia na jednej z tych uczelni: https://www.krasp.org.pl/pl/O_krasp/Uczelnie_czlonkowskie

2. Postępuj zgodnie z zasadami i terminami rekrutacji określonymi przez wybraną uczelnię. Możesz aplikować na wszystkie kierunki studiów w trybie stacjonarnym prowadzone w języku polskim poza kierunkami filologicznymi (z wyjątkiem filologii polskiej).

3. Decyzja o przyjęciu na studia Decyzję o przyjęciu Cię na studia podejmie uczelnia, zgodnie ze swoimi zasadami rekrutacji.

Pamiętaj, kolejne kroki możesz podejmować dopiero kiedy zostaniesz przyjęty przez daną uczelnię na studia!

4. Zgłoś się do stypendium NAWA na uczelni W dziale współpracy międzynarodowej poproś o zgłoszenie Cię do stypendium NAWA „Solidarni ze Studentami".

5. Informacja dla Studenta Uczelnia podejmie decyzję na podstawie wewnętrznych zasad. Poinformuje Cię, czy otrzymasz stypendium. Jeśli tak:

6. Kontakt z NAWA Zarejestruj się w systemie informatycznym NAWA.

 

polskapomoc

www.polskapomoc.gov.pl

Udostępnij