Marie Skłodowska-Curie POSTDOCTORAL FELLOWSHIPS - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Nadchodzący konkurs:

 MSCA PF (HORIZON-MSCA-2024-PF-01-01) 10 kwietnia 2024 - 11 września 2024

MSCA Postdoctoral Fellowships 2024 Info Day

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. MSCA w NAWA zaprasza do obejrzenia zapisu ze spotkania dotyczącego konkursu MSCA Postdoctoral Fellowships 2024: MSCA Postdoctoral Fellowships: how to attract talents? współorganizowanego razem z KPK MSCA z Litwy, Łotwy i Estonii. Wydarzenie skierowane było do przedstawicieli instytucji naukowych, firm (w tym MSP), organizacji non-profit, jednostek administracji publicznej i innych, które chciałyby wziąć udział w projekcie.

Zapis wydarzenia dostępny wkrócte.

  

 

Szczegółowe informacje dotyczące Działania znajdują się w następujących dokumentach:

Podczas przygotowania wniosku należy uwzględnić, że badania i realizacja całego projektu musi wpisywać się w działania i politykę UE. Zalecamy zapoznanie się z dokumentem Horizon Europe (HORIZON) Programme Guide.

 

Kontakt:

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej 

Biuro programów dla naukowców i instytucji

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 22 390 35 50 

Udostępnij