Akredytacja NAWA - nabory akredytacyjne - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zaproszenie do udziału w postępowaniu o nadanie akredytacji

Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

na realizację kursów języka polskiego

w latach 2023-2026

 

Zapraszamy instytucje zainteresowane prowadzeniem finansowanych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej kursów języka polskiego, które nie mają jeszcze akredytacji Agencji, do udziału w kolejnym postępowaniu o nadanie tejże akredytacji. Planujemy je na początek 2026 roku i wtedy powinna się w tym miejscu pojawić odpowiednia informacja.

W sprawach akredytacji prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do czasu przeprowadzenia kolejnego postępowania wnioski o przeprowadzenie kursów w corocznych naborach mogą składać wyłącznie ośrodki, które mają aktualną akredytację; są one wskazane tutaj.

Więcej informacji znajdą Państwo poniżej i w poszczególnych zakładkach.

Cel postępowania

Celem postępowania jest wyłonienie jednostek gwarantujących swoim doświadczeniem oraz potencjałem organizacyjnym i merytorycznym przeprowadzenie wysokiej jakości kursów języka polskiego. Uzyskanie akredytacji Agencji jest warunkiem możliwości realizacji kursów w latach 2023-2026 w ramach programu Kursy przygotowawcze NAWA i Letnie kursy NAWA. Nabory na organizację poszczególnych rodzajów kursów będą ogłaszane zgodnie z harmonogramami ww. Programów.

Rodzaje kursów

Wnioskodawca może wnioskować o przyznanie akredytacji na realizację następujących rodzajów kursów:

  • Kurs przygotowawczy NAWA,
  • Letni stacjonarny kurs NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich,
  • Letni zdalny kurs NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich,
  • Intensywny letni zdalny kurs NAWA dla studentów i nauczycieli akademickich,
  • Letni stacjonarny kurs NAWA dla lektorów-cudzoziemców,
  • Letni zdalny kurs NAWA dla lektorów-cudzoziemców.

Udostępnij