Ogłoszenie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ogłoszenie o naborze nr 14/2019 z dnia 12.03.2019

Na podstawie art. 19 ust. 1 Ustawy o Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej z 7 lipca 2017 r. (Dz.U. z 11 sierpnia 2017 r. poz. 1530 ze zm.) Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków o udział w Programie Promocja języka polskiego.

Cel Programu

Celem programu jest promocja języka polskiego powiązana z elementami historii i kultury Polski poprzez finansowanie przedsięwzięć budujących jakość nauczania i prestiż języka polskiego jako obcego, trwale wpływających na wizerunek Polski w świecie.

Zakres tematyczny działań realizowanych w ramach Programu

W ramach Programu finansowane będą projekty, działania i inicjatywy realizowane w Polsce lub za granicą służące rozpowszechnianiu języka polskiego jako obcego, wzmocnieniu jakości jego nauczania i skierowane do szerszego grona odbiorców. Proponowane działania powinny cechować się kreatywnością oraz wysokim stopniem dopasowania do potrzeb grupy docelowej. Preferowane są działania nierealizowane dotychczas przez Wnioskodawcę w proponowanym we wniosku zakresie lub skali. Sugerowane są działania realizowane za granicą.

Regulamin Programu 

Termin składania wniosków

Wnioskodawcy składają wnioski w systemie teleinformatycznym Agencji https://programs.nawa.gov.pl/login w naborze ciągłym, od marca do września 2019 r.

  • wnioski złożone do 30 kwietnia 2019 r. będą rozpatrzone do 30 czerwca 2019 r.,
  • wnioski złożone pomiędzy 1 maja a 30 września 2019 r. będą rozpatrzone do 30 listopada 2019 r.

Działania objęte finansowaniem mogą rozpocząć się najwcześniej 1 sierpnia 2019 r.

Możliwa jest realizacja działań trwających od 3 do 12 miesięcy.

Wzór umowy

Wysokość środków finansowych przeznaczonych na realizację Programu

2 000 000 zł

Udostępnij