ACA zaprasza na konferencję The engaged university. Linking the global and the local - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Academic Cooperation Association (ACA) zaprasza wszystkie uczelnie do uczestnictwa w dorocznej konferencji stowarzyszenia. W tym roku jest ona organizowana we współpracy z The Centre of the Republic of Slovenia for Mobility and European Educational and Training Programmes (CMEPIUS) w Bledzie na Słowenii w dniach 17-18 października. 

The engaged university. Linking the global and the local to tytuł jesiennego spotkania, które poświęcone będzie tematyce „uniwersytetu zaangażowanego” oraz powiązaniom pomiędzy aspektom globalnym i lokalnym w perspektywie umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego. Organizatorzy pragną postawić przed uczestnikami i panelistami pytanie o to, w jakim stopniu działania międzynarodowe wpływają na - lokalny - uniwersytet oraz jaką rolę odgrywają w tym procesie społeczeństwo obywatelskie, gminy, przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe i wielu innych. Uczestnicy będą mieć możliwość dzielenia się pomysłami i przedyskutowania, w jaki sposób można zintensyfikować te wymiary działalności z pomocą europejskiej i międzynarodowej współpracy projektowej.

Pełen program konferencji dostępny jest na stronie wydarzenia. Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane osoby do rejestracji poprzez formularz online.

 

© Olesya - stock.adobe.com

Udostępnij