Ambasada RP w Bangkoku zachęca do udziału w 15. Międzynarodowych Targach Edukacyjnych OCSC - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Targi OCSC International Education Expo 2018 w Bangkoku to największe tego typu wydarzenie w Tajlandii oferujące wyższym uczelniom i instytucjom edukacyjnym z całego świata możliwość nawiązania kontaktu z tajskimi uczniami i studentami, w tym także z najzdolniejszymi tajskimi maturzystami – Royal Thai Scholars, którzy dzięki specjalnemu królewskiemu stypendium mają możliwość studiowania za granicą.   

W poprzednich edycjach targów wzięło udział około 350 instytucji edukacyjnych, a stoiska odwiedziło ponad 22000 zainteresowanych osób.

Wzorem ubiegłych lat Ambasada RP w Bangkoku będzie dysponowała stoiskiem, z którego mogą korzystać przedstawiciele polskich uczelni oraz agencji reprezentujących uczelnie.

Zachęcamy do osobistego udziału, bądź przesyłania do Ambasady RP w Bangkoku materiałów informacyjnych i promocyjnych w języku angielskim (adres: Embassy of Poland, Unit 605-607, 6th Floor, Athenee Tower, 63 Wireless Road, Lumpini, Pathumwan, Bangkok 10330, Tajlandia). Jednocześnie uprzejmie informujemy, że może zaistnieć konieczność uiszczenia opłaty celnej za przesłane materiały. Materiały te będą dystrybuowane poprzez polskie stoisko na targach.

Przed planowaną wysyłką materiałów lub osobistym udziałem uprzejmie prosimy o uprzedni kontakt z Ambasadą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na temat targów można znaleźć na: https://www.ocscexpo.org/

 

1Edu Fair

Udostępnij