Dzień z NAWA w Toruniu - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy do Torunia na pierwsze w nowym roku akademickim spotkanie z cyklu "Dzień z NAWA".

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu i Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zapraszają pracowników, doktorantów i studentów wszystkich toruńskich uczelni na otwarte spotkanie z ekspertami NAWA. Spotkanie otworzą Prorektor ds. Nauki UMK prof. Wojciech Wysota, Prorektor ds. Studenckich UMK prof. Beata Przyborowska i Dyrektor Generalny NAWA dr Dawid Kostecki. Do udziału zaproszono także studiujących na UMK beneficjentów programów stypendialnych NAWA.

Wydarzenie odbędzie się 25 października 2023 r. o godzinie 10.00 w sali Rady Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Gagarina 13a.

Dni NAWA odbywają się w głównych ośrodkach akademickich Polski.  Ich celem jest zaprezentowanie programów NAWA skierowanych do kadry naukowej, studentów i kadry akademickiej oraz programów wspierających proces umiędzynarodowienia polskich uczelni i jednostek naukowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na to wydarzenie.

Udostępnij