ELEMENTARZ EWALUATORA  - II edycja kursu o uznawalności zagranicznych dyplomów - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

We wrześniu 2021 r. Biuro Uznawalności Wykształcenia NAWA organizuje drugą edycję kursu ELEMENTARZ EWALUATORA.

Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, kurs przeznaczony jest dla pracowników uczelni, którzy zaczynają pracę w obszarze uznawalności zagranicznych dyplomów i chcą poczuć się pewniej w tej tematyce.

Kurs prowadzony będzie w formie serii webinariów w aplikacji MS Teams. Wirtualne spotkania odbędą się w dniach 13, 15, 17, 21 oraz 23 września 2021 roku, o godzinie 10. Każde spotkanie potrwa około 2 godzin.

Przekazywanie wiedzy o podstawach prawnych uznawalności wykształcenia, dobrych praktykach oraz narzędziach pomocnych w ocenie zagranicznych dyplomów połączone będzie z praktycznymi zadaniami wzmacniającymi umiejętności wyszukiwania informacji, ewaluacji dokumentów oraz prawidłowej interpretacji przepisów. Ze względu na zakres kompetencji NAWA w dziedzinie uznawalności, główny nacisk położony będzie na uznawanie kwalifikacji uzyskanych w systemach szkolnictwa wyższego, a nie świadectw.

Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu wydany przez NAWA. Warunkiem jego otrzymania jest udział w webinariach oraz prawidłowe wykonanie zadań przewidzianych w programie.

Zakres tematyczny kursu

Liczba miejsc w drugiej edycji kursu „ELEMENTARZ EWALUATORA” jest ograniczona.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Zgłoszenia przyjmujemy do 8 września 2021 roku.

Wszystkim osobom, które przesłały zgłoszenia, przekażemy informację czy zakwalifikowały się na kurs do 10 września.

Wszelkie dodatkowe pytania dotyczące drugiej edycji kursu prosimy kierować na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na kurs!

Udostępnij

Informujemy, iż w dniach 28-29 września kancelaria Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej będzie nieczynna. 

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.