Granty naukowe Fundacji Kościuszkowskiej - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Fundacja Kościuszkowska w ramach Exchange Program to The USA, ogłasza nabór wniosków o granty naukowe na prowadzenie projektów badawczych i rozwojowych w amerykańskich ośrodkach naukowych w roku akademickim 2022/2023.
Stypendium przyznawane jest we wszystkich dyscyplinach naukowych w trzech kategoriach:
- Kosciuszko Foundation Fellowship przeznaczony jest dla osób posiadających co najmniej stopień naukowy doktora i które są pracownikami naukowymi na polskich uczelniach wyższych lub w innych jednostkach naukowo-badawczych;
- Kosciuszko Foundation Grants to stypendia dla osób rozpoczynających karierę naukową, nieposiadających stopnia naukowego doktora, studentów studiów doktoranckich na polskich uczelniach;
- Kosciuszko Foundation Teaching Fellowship przyznawany jest polskim wykładowcom, mającym zamiar prowadzić zajęcia na temat historii, kultury i literatury polskiej.

Termin składania wniosków mija 15 listopada 2021

Zapraszamy do składania aplikacji.

Więcej informacji na stronie: https://www.thekf.org/kf/scholarships/exchange-us/

Udostępnij