IV edycja ELEMENTARZA EWALUATORA – zapisy! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Już po raz czwarty Biuro Uznawalności Wykształcenia NAWA zaprasza na kurs pracowników uczelni, którzy zaczynają pracę w obszarze uznawalności zagranicznych dyplomów i chcą poczuć się pewniej w tej tematyce.

Kurs prowadzony rozpocznie się 5 kwietnia (środa) i będzie w formie serii webinariów w aplikacji MS Teams. Kolejne spotkania odbędą się we wtorki i czwartki, w dniach 13, 18, 20, 25 i 27 kwietnia 2023 roku, o godzinie 10:00. Każde spotkanie potrwa około 2 godzin.

Ze względu na zakres kompetencji NAWA w dziedzinie uznawalności, główny nacisk położony będzie na uznawanie kwalifikacji uzyskanych w systemach szkolnictwa wyższego. Aby jednak wyjść naprzeciw potrzebom osób rekrutujących na studia pierwszego stopnia oraz jednolite, dzięki współpracy z Kuratorium Oświaty w Łodzi najnowsza edycja rozszerzona będzie o spotkanie poświęcone roli kuratoriów oświaty w procesie uznawania świadectw.

Zakres tematyczny kursu

Przekazywanie wiedzy o podstawach prawnych uznawalności wykształcenia, dobrych praktykach oraz narzędziach pomocnych w ocenie zagranicznych dyplomów połączone będzie z praktycznymi zadaniami wzmacniającymi umiejętności wyszukiwania informacji, ewaluacji dokumentów oraz prawidłowej interpretacji przepisów.

Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu wydany przez NAWA. Warunkiem jego otrzymania jest udział w webinariach oraz prawidłowe wykonanie zadań przewidzianych w programie i zaliczenie testu końcowego.

Liczba miejsc w czwartej edycji kursu „ELEMENTARZ EWALUATORA” jest ograniczona.

Przy decyzji o zapisie prosimy wziąć pod uwagę nakład czasu i pracy potrzebny do wykonywania zadań domowych pomiędzy spotkaniami (po każdym webinarium przekazane zostanie od 2 do 5 pytań wymagających m.in. wyszukania informacji, oceny wiarygodności dokumentów, opisania proponowanych rozstrzygnięć, wskazania ich podstaw prawnych).

Przesłanie zgłoszenia na kurs wymaga zapoznania się z zamieszczonymi pod poniższym linkiem zasadami przetwarzania danych osobowych oraz ich akceptacji.

INFORMACJA NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 marca 2023 roku do godz. 14:00.

Wszystkim osobom, które przesłały zgłoszenia, przekażemy informację czy zakwalifikowały się na kurs do 30 marca 2023 roku.

Wszelkie dodatkowe pytania dotyczące czwartej edycji kursu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału!

 

 

Udostępnij