Kalendarium targów NAWA promujących polskie uczelnie za granicą na rok 2022 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Miło nam zaprezentować Państwu kalendarium targów na pierwszy i drugi kwartał roku 2022. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, w najbliższych miesiącach planujemy zorganizować targi w formule online. Wyjątkiem są targi podczas Expo w Dubaju, które odbędzie się w lutym 2022 (rejestracja na to wydarzenie została już zamknięta).

Rejestracja na targi, które odbywają się w lutym zostanie uruchomiona 24 stycznia 2022 roku (aktualizacja), o kolejnych terminach rejestracji będziemy informowali na stronie NAWA oraz w naszych mediach społecznościowych. NAWA planuje również swój udział w konferencji NAFSA 2022 – rejestracja na polskie stoisko zostanie uruchomiona 1 marca 2022 roku. Szczegółowe informacje wraz z rejestracją znajdują się na stronie: https://nawa.gov.pl/promocja-i-targi/targi

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach!

Udostępnij