Trwają zapisy na Dzień Otwarty NAWA 27 czerwca - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wszystkie uczelnie zastanawiające się nad złożeniem wniosku w programach: Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe, PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej lub Welcome to Poland zapraszamy na najbliższy Dzień Otwarty NAWA, który odbędzie się 27 czerwca w Warszawie. Będzie to doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę na temat działń, jakie mogą być sfinansowane w ramach tych projektów, przeanalizować wspólnie wniosek oraz zadać najważniejsze pytania. 

Program spotkań:

pdfProgram_Dzien-Otwarty_Warszawa_18 i 27 czerwca.pdf50.34 KB

Rejestracja na wydarzenie została zakończona. 

Uwaga:  Decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy zapisy do wyczerpania miejsc. Informacja o miejscu spotkania (Warszawa) zostanie przesłana uczestnikom w mailowym potwierdzeniu udziału w spotkaniu.

NAWA nie pokrywa kosztów przyjazdu na spotkanie, jak również kosztów zakwaterowania. W przypadku pytań bądź wątpliwości związanych ze spotkaniem prosimy kontaktować się z Pionem Programów dla Instytucji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Udostępnij