Konsultacje w sprawie nowych programów NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Misję NAWA realizujemy poprzez poszerzanie i intensyfikowanie działalności związanej z umiędzynarodowieniem szkolnictwa wyższego i nauki oraz promocją języka polskiego. Tym samym co roku pracujemy nad nowymi pomysłami, które przybiorą formułę ciekawych programów skierowanych do uczelni i instytucji naukowych, naukowców oraz studentów. Wśród nich ważne miejsce w ofercie Agencji mają programy związane z naszym językiem ojczystym.

W tym tygodniu w naszej siedzibie w Warszawie odbyły się konsultacje dotyczące uruchomienia programu dla studentów zagranicznych polonistyk, którego koordynatorem jest Pion Języka Polskiego NAWA. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 12 polskich uczelni wyższych, którzy mają doświadczenie w przyjmowaniu na studia studentów z zagranicy. W trakcie spotkania omawialiśmy założenia programu, który ma odpowiedzieć na zapotrzebowanie zagranicznych polonistów. Takie wydarzenia dają możliwość uzyskania opinii oraz rekomendacji w celu maksymalnego zoptymalizowania oferty programowej NAWA.

 

pasek

konsultacje PJP ZDJECIE 2

 

konsultacje PJP zdjecie 3

 

konsultacje PJP ZDJECIE 1

 

Udostępnij