Międzynarodowy Łukasiewicz — zróbmy to razem ! III Edycja Konferencji z Polonią - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

Sieć Badawcza Łukasiewicz ogłasza III edycję Konferencji z Polonią, stanowiącej wyjątkowe wydarzenie dla polskich naukowców na całym świecie. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Centrum Łukasiewicz w Warszawie oraz online, co umożliwi badaczom uczestniczenie w wydarzeniu niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdują.

 

20 grudnia 2023 roku w Warszawie odbędzie się Konferencja z Polonią „ Międzynarodowy Łukasiewicz — zróbmy to razem”. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Podczas spotkania dyrektor NAWA, dr Dawid Kostecki, przedstawi program Polskie Powroty, przybliżając sposób w jaki Agencja zachęca naukowców do powrotu do ojczyzny.

Konferencja z Polonią to wyjątkowa okazja dla polskich naukowców pracujących za granicą oraz badaczy z 22 instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz. Wydarzenie skupia się na integracji środowiska naukowego, wymianie wiedzy i doświadczeń, a także budowaniu trwałej długofalowej współpracy. Dwa interesujące panele dyskusyjne, innowacyjna sesja World Café i efektywne spotkania networkingowe będą wyjątkową okazją do pogłębienia wspólnie podjętych w dyskusjach tematów i nawiązania inspirujących relacji.

Wydarzenie otworzy wykład profesora Artura Ekerta, cenionego pioniera informatyki kwantowej. Jego prelekcja przybliży wyzwania i perspektywy dla polskiego środowiska naukowego, co miejmy nadzieję zainspiruje uczestników konferencji do stworzenia i rozwijania nowych kierunków badań.

Więcej o Konferencji

Udostępnij