Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło zasady podejmowania i odbywania studiów artystycznych w języku polskim przez cudzoziemców - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Uprzejmie informujemy, że MKiDN ogłosiło zasady podejmowania i odbywania studiów artystycznych w języku polskim przez cudzoziemców polskiego pochodzenia lub narodowości polskiej oraz cudzoziemców niepolskiego pochodzenia na warunkach określonych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w uczelniach przez niego nadzorowanych w roku akademickim 2019/2020.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty stypendialnej MKiDN, w szczególności z warunkami ubiegania się o podjęcie studiów drugiego stopnia na zasadach określonych przez Ministra. Nabór wniosków prowadzony będzie do dnia 24 września 2019 roku.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://www.gov.pl/web/kultura/stypendia-dla-cudzoziemcow

Zdjęcie: ©fancystudio - stock.adobe.com

Udostępnij