Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło zasady podejmowania i odbywania studiów artystycznych w języku polskim przez cudzoziemców - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego opublikowało zasady dotyczące podejmowania i odbywania w uczelniach artystycznych w roku akademickim 2020/2021 studiów w języku polskim przez cudzoziemców polskiego pochodzenia lub narodowości polskiej. 

Uprzejmie informujemy, że na stronie https://www.gov.pl/web/kultura/stypendia-dla-cudzoziemcow zostały udostępnione „Zasady dotyczące podejmowania i odbywania w uczelniach artystycznych w roku akademickim 2020/2021 studiów w języku polskim przez cudzoziemców polskiego pochodzenia lub narodowości polskiej na warunkach stypendialnych określonych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”.

Zasady odnoszą się do wnioskodawców, którzy brali udział w tegorocznym naborze wniosków w Programie Stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa – studia I stopnia i jednolite studia magisterskie (stypendia od roku 2020/21) oraz zaplanowali studia na uczelniach nadzorowanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Zdjęcie: ©fancystudio - stock.adobe.com

Udostępnij