Nabór dla uczelni z akredytacją NAWA w programie „Kursy przygotowawcze do podjęcia studiów w Polsce” otwarty - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy uczelnie posiadające akredytację NAWA do składania wniosków w programie kursów przygotowawczych do podjęcia studiów w Polsce.

Program ma na celu wspieranie promocji Polski jako kraju atrakcyjnych możliwości edukacyjnych i naukowych poprzez przygotowanie cudzoziemców do kształcenia w polskich uczelniach. Przedmiotem Programu jest realizacja działań polegających na zorganizowaniu i przeprowadzeniu dla cudzoziemców kursu przygotowawczego do podjęcia nauki w języku polskim.

Uczestnikami kursu będą stypendyści programów stypendialnych Agencji: im. gen. Władysława Andersa, im. Stefana Banacha oraz umów międzynarodowych i współpracy bilateralnej, jak również stypendyści Ministra Zdrowia oraz Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, którzy planują podjęcie studiów w uczelniach nadzorowanych przez właściwych ministrów.

Termin składania wniosków przez uczelnie akredytowane:

 do 31 maja 2021 roku godz. 15:00:00 czasu lokalnego (Warszawa).

Wnioski należy składać wyłącznie w formie elektronicznej w Systemie Teleinformatycznym Agencji 

Ogłoszenie o naborze oraz załączniki

 

Zdjęcie na stronie głównej: ©Vasyl - stock.adobe.com 

 

Udostępnij