Narodowe Centrum Nauki obchodzi 10-lecie swojej działalności! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

200 konkursów, ponad 23 tys. przyznanych grantów i blisko 11 mld zł przekazanych w ręce badaczek i badaczy z całego kraju - Narodowe Centrum Nauki obchodzi 10-lecie swojej działalności.

Narodowe Centrum Nauki jest agencją wykonawczą powołaną celem wspierania działalności naukowej w zakresie badań podstawowych tj. prac empirycznych lub teoretycznych. Przez dekadę istnienia stworzyło nowoczesny system grantowy skierowany do różnych grup badaczy, w tym również tych będących na początku kariery naukowej.

Z okazji jubileuszu, NCN zaprasza do wspólnego świętowania poprzez oglądanie specjalnie przygotowanej transmisji online w dniach 9-10 września:

- 9 września o godz. 18:00 odbędzie się uroczysta gala z udziałem polskich i zagranicznych gości

- 10 września o godz. 10:00 rozpocznie się konferencja, której uczestnicy będą rozmawiać m.in. o nauce w czasie pandemii.

Transmisje z wydarzeń dostępne będą na profilach NCN na Facebooku oraz kanale YouTube.

Szczegółowy program obchodów 10-lecia NCN dostępny jest na stronie: https://ncn.gov.pl/10lat/

Naszemu partnerowi, z którym w 2019 r. podpisaliśmy porozumienie o współpracy, jak również starszej Agencji działającej na rzecz nauki składamy serdeczne życzenia - kolejnych 10 tak ważnych dla polskiej nauki i naukowców lat!

Udostępnij

Informujemy, iż w dniach 28-29 września kancelaria Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej będzie nieczynna. 

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.