NAWA partnerem Kongresu innoSHARE'18 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Już 27 czerwca w Warszawie rusza 4. edycja Kongresu innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND, którego partnerem jest Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej. W dniach 27-29 czerwca Pałac Kultury i Nauki w Warszawie odwiedzi ponad 1000 osób mieszkających w 15 krajach świata, które dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniami w zakresie rozwijania i wdrażania innowacji, współpracy nauki z biznesem, internacjonalizacji biznesu, rozwijania spin-offów, komercjalizacji badań oraz tworzenia nowych technologii czy przełomowych badań, które zmieniają świat. Podczas wydarzenia uczestnicy będą rozmawiać o: sztucznej inteligencji, technologiach kosmicznych, elektronice, biotechnologii czy też nowoczesnych materiałach.

NAWA zaprasza w szczególności na panel dyskusyjny z udziałem Zastępcy Dyrektora Agencji dr Zofii Sawickiej. Wraz z pozostałymi uczestnikami - prof. Wiesławem Nowińskim, dr Karoliną Mirowską oraz dr Jakubem Bochińskim - dr Sawicka będzie rozmawiać o tym co Polska może oraz mogłaby zaoferować powracającym naukowcom. Będzie także okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawcielami Agencji, w tym z pracownikami Pionu Programów dla Naukowców, na stoisku NAWA. innoSHARE’18 odwiedzą wybitni Polacy i Polonia, którzy kreują nowe technologie, prowadzą przełomowe badania czy też rozwiają biznes w różnych zakątkach naszego globu m.in. w USA, Kanadzie, Meksyku, Australii, Chinach, Izraelu, Korei Południowej, Szwecji, Singapurze, Indiach i Polsce.

Zastanawiasz się czy to wydarzenie dla Ciebie? Podpowiemy Ci. Jeśli jesteś młodym naukowcem, doktorantem, ambitnym studentem, pracownikiem działu R&D, inwestorem, startupem, spin-offem, przedsiębiorcą szukającym współpracy z naukowcami czy po prostu pasjonatem nowych technologii, to nie może Cię zabraknąć na Kongresie innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND!

Program Kongresu oraz szczegółowe informacje informacje na stronie www.innoshare.pl

Zapraszamy!

Udostępnij