NAWA z wizytą w Wilnie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Delegacja NAWA w drugiej połowie maja uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanych dla przyszłych studentów pochodzenie polskiego w Wilnie.

Wydarzenie odbyło się w domu Kultury Polskiej i dotyczyło możliwości jakie stwarza Program Anders NAWA uzdolnionej młodzieży polonijnej, która chce studiować w ojczystym kraju. W spotkaniu brało udział około 60 osób zainteresowanych studiami w Polsce.

Wilno 2

Podobne spotkanie zostało zorganizowane w Centrum Kultury Białoruskiej - tym razem dla młodzieży z Białorusi i Ukrainy zainteresowanej możliwością kontynuowania nauki na polskich uczelniach. W wydarzeniu uczestniczyło ok. 30 osób. Młodzież dowiedziała się, jakie możliwości stwarza przed nimi Program Anders NAWA, jakie są założenia Programu, kryteria naboru oraz terminy składania wniosków stypendialnych. W ramach spotkania zostały zaprezentowane również oferta  programów: NAWA Banach, Letnie kursy NAWA, EU4Belarus.

Wilno 1

Nasza Agencja pojawiła się także na antenie TVP Wilno, gdzie Zofia Ślęzakowska opowiadała o naszych programach, skierowanych do obcokrajowców oraz Polonii.

Udostępnij