NAWA zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu DIRECT TO RECOGNITION – apostille i legalizacja - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Spotkanie organizowane przez Biuro Uznawalności Wykształcenia NAWA, tym razem poświęcone zostanie dokumentom wydawanym przez polskie uczelnie i przeznaczonym do obrotu prawnego z zagranicą.

Wydarzenie dedykowane jest pracownikom uczelni oraz jednostkom odpowiedzialnym za przygotowywanie i wydawanie dokumentów potwierdzających przebieg lub ukończenie kształcenia oraz uczelnianym koordynatorom ds. sytemu POL-on.


Podobnie jak w ostatnich latach, spotkanie odbędzie w formie online i potrwa około 2 godzin.

Termin:  30.11.2022 r.

godz.: 10:00

LINK DO REJESTRACJI (rejestracja otwarta od 17 do 28 listopada br.)

Na spotkaniu omówione zostaną m.in. obowiązujące przepisy prawne, rodzaje dokumentów podlegających procedurze poświadczenia, wymagane elementy poszczególnych dokumentów przeznaczonych do obrotu prawnego z zagranicą, obowiązek i sposób wprowadzania do systemu POL-on: wzorów dyplomów i innych dokumentów, pieczęci podpisów osób uprawnionych, danych dot. studenta i absolwenta.

Przesłanie zgłoszenia na kurs wymaga zapoznania się z zamieszczonymi pod poniższym linkiem zasadami przetwarzania danych osobowych oraz ich akceptacji w formularzu zgłoszeniowym.

Link do informacji o przetwarzaniu danych


UWAGA
: Link do spotkania zostanie przesłany e-mailem w przeddzień wydarzenia.

 

kafelek direct to recognition V

Udostępnij