Nowe zasady pracy kancelarii NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Uprzejmie informujemy, że w ramach stopniowego znoszenia ograniczeń, wynikających z sytuacji epidemiologicznej w kraju, od 17 maja 2021 kancelaria Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej zostanie otwarta dla interesantów.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników NAWA wprowadzona zostanie zasada, zgodnie z którą w pomieszczeniu kancelarii będzie mogła przebywać tylko jedna obsługiwana osoba.

Przywrócona zostaje możliwość osobistego składania dokumentów dotyczących apostille i legalizacji, a o terminie odbioru dokumentów, będziemy informować telefonicznie lub drogą mailową. Dokumenty przyniesione osobiście do poświadczenia prosimy składać w papierowej kopercie lub teczce. Nadal możliwe będzie składanie korespondencji w formie papierowej w skrzynce umieszczonej przy wejściu w budynku Agencji przy ul. Polnej 40.

Mamy nadzieję, że nowe zasady otwarcia kancelarii ułatwią Państwu załatwienie niezbędnych dla Państwa spraw związanych z wymianą międzynarodową.

Udostępnij