NAWA weźmie udział w ECCOMAS Young Investigators Conference (YIC), która odbędzie się 1-6 września 2019 r. w Krakowie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Międzynarodowe stowarzyszenie European Community on Computational Methods in Applied Sciences (ECCOMAS) wybrało krakowską Akademię Górniczo-Hutniczą na miejsce konferencji studentów i młodych naukowców Young Investigators Conference (YIC). Wydarzenie odbędzie się 1-6 września 2019 r. i wpisuje się w obchody Jubileuszu 100-lecia AGH.

Konferencja kierowana jest do młodych naukowców, zarówno przed jak i po obronionym doktoracie. Do uczestnictwa zapraszane są osoby do 35 roku życia oraz starsi stażem naukowcy, wchodzący w skład międzynarodowego komitetu naukowego. 

W YIC weźmie udział około 250 osób reprezentujących czołowe krajowe i światowe uczelnie oraz przedstawiciele firm z branż prowadzących działalność badawczo-rozwojową (ang. R&D – Research and Development).

Przedstawiciele NAWA wystąpią w sesji plenarnej, która odbędzie się dnia 5 września. Będzie można ich również spotkać w trakcie wydarzenia przy stoliku eksperckim. To doskonała okazja, by poznać ofertę NAWA. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o wydarzeniu Young Investigators Conference (YIC)

Logo KRK AGH 1

Udostępnij