Oferta stypendialna w Singapurze - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Jesteście na studiach magisterskich lub doktoranckich z zakresu nauk ścisłych i inżynierii? A*STAR, czyli The Agency for Science, Technology and Research z siedzibą w Singapurze posiada szeroką ofertę stypendiów i grantów skierowanych do zagranicznych studentów i młodych naukowców zainteresowanych poszerzeniem swoich horyzontów i wzmocnieniem umiejętności badawczych.

Fundusze Agencji umożliwiają młodym aspirującym naukowcom rozwijanie ich pasji oraz przygotowanie do satysfakcjonującej kariery w dziedzinie badań i rozwoju. Singapurski obszar badań, innowacji i przedsiębiorczości rozwinął się znacznie w ciągu ostatniej dekady. Tym samym rośnie wciąż liczba publicznych i prywatnych podmiotów badawczo-rozwojowych, a to z kolei powoduje wzrost zapotrzebowania na naukowców z zakresu różnych dziedzin. Zapraszamy do zapoznania się z programami A*STAR skierowanymi do młodych badaczy:

Singapore International Pre-Graduate Award (SIPGA)

Singapore International Graduate Award (SINGA) 

A*STAR Research Attachment Programme (ARAP)

Więcej informacji na temat agencji oraz pełna oferta programowa znajdują się na stronie: www.a-star.edu.sg

 

© A*STAR - www.a-star.edu.sg

Udostępnij