Otwieramy rejestrację na EAIE 2023! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Z końcem września w Rotterdamie odbędzie się 33. edycja jednej z największych konferencji i targów, poświęconych umiędzynarodowieniu nauki i szkolnictwa wyższego EAIE European Association for International Education.

Temat przewodni tegorocznej edycji zaplanowanej na 26-29 września 2023 r. to: „Connecting currents”. Udział w wydarzeniu  to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy oraz do networkingu.

NAWA, podobnie jak w latach ubiegłych, pod szyldem kampanii „Ready, Study, Go! Poland” oraz „Research in Poland”, będzie głównym organizatorem polskiego stoiska podczas wydarzenia.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy przedstawicieli polskich uczelni do rejestracji i udziału w wydarzeniu. Rejestracja na polskie stoisko została otwarta dziś i potrwa do 4 sierpnia, do godz. 16:00. 

Ważne zmiany w rejestracji na Polskie Stoisko

Warunkiem rejestracji a dalej udziału w Polskim Stoisku, jest zapoznanie się z treścią Regulaminu oraz jego akceptacja. Po akceptacji Regulaminu, możliwe będzie przejście do kolejnych kroków oraz rezerwacji wybranych przedziałów czasowych w trakcie dni targowych tj. 27 – 29 września. Prosimy by w imieniu danej instytucji rejestracji dokonywała jedna osoba, jest to szczególnie istotne w kwestii rezerwacji stolików pod spotkania. Każda uczelnia może dokonać wyboru jednego przedziału czasowego każdego dnia. Jeśli liczba miejsc na dany przedział czasowy danego dnia zostanie wyczerpana, zniknie on z formularza rejestracji. Informacja ta dotyczy stolików do spotkań. Jeśli instytucje są zainteresowane obecnością na stoisku i promowaniem swojej oferty jest to również możliwe. Stoliki jednak dostępne będą w tym czasie tylko dla uczelni, które dokonały wyboru w trakcie rejestracji. Po zamknięciu systemu, pracownicy NAWA dokonają weryfikacji dyżurów i przekażą drogą mailową harmonogram dyżurów oraz ewentualną dostępność stolików, jeśli po zamknięciu systemu zostaną wolne przedziały czasowe. Będzie wtedy możliwość dopisania się na dodatkowy dyżur.

NAWA jest zobligowana do terminowego przekazania Organizatorowi listy instytucji dostępnych na polskim stoisku a także do przekazania projektu graficznego. Jak dotychczas w brandingu stoiska planujemy uwzględnić logotypy i nazwy uczelni, dlatego też uprzejmie prosimy o dokonywanie przemyślanych i potwierdzonych z władzami danej instytucji rejestracji.

REJESTRACJA: 

https://nawa.gov.pl/rejestracja-na-targi-eaie-2023

 

EAIE Step by step

 

Korzystanie z przestrzeni Polskiego Stoiska, jak dotychczas jest nieodpłatne. Przypominamy jednak, że rejestracja udziału w polskim stoisku na stronie internetowej NAWA nie jest równoznaczna z rejestracją na wydarzenie. Uczelnia pokrywa zarówno koszty delegacyjne jak i opłatę konferencyjną na stronie https://www.eaie.org/rotterdam.html

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

22 390 35 36 oraz 22 390 35 66

EAIE (European Association for International Education) to organizacja założona w 1989 roku i skupiająca obecnie ponad 3000 członków - jest w czołówce największych na świecie organizacji pozarządowych działających w obszarze edukacji, w szczególności zaś w szkolnictwie wyższym. Konferencja i targi EAIE odbywają się co roku w innym państwie europejskim. 

Udostępnij