Otwieramy rejestrację na targi i konferencję NAFSA 2023! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W tym roku jedno z największych wydarzeń branżowych – NAFSA, odbędzie się po raz 75! Zainteresowani tematyką międzynarodowej edukacji i mobilności, na przełomie maja i czerwca spotkają się w Waszyngtonie, DC.

NAFSA: Association of International Educators to największa na świecie organizacja non-profit, skupiona na międzynarodowej edukacji i wymianie.  NAFSA zrzesza specjalistów z branży z całego świata, którzy każdego roku licznie gromadzą się na dorocznej konferencji. W części targowej, spotkać można instytucje, agencje oraz organizacje skupione na międzynarodowej edukacji. Udział w wydarzeniu to doskonała szansa na networking oraz poszerzanie wiedzy w trakcie sesji tematycznych. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 30 maja – 2 czerwca 2023, w Waszyngtonie, DC.

NAWA, podobnie jak w latach ubiegłych będzie głównym organizatorem polskiego stoiska podczas wydarzenia. Przedstawicieli polskich instytucji nauki i szkolnictwa wyższego zachęcamy do rejestracji udziału na polskim stoisku w ramach kampanii „Ready, Study, Go! Poland” oraz „Research in Poland”.

Rejestracja na stronie NAWA będzie prowadzona do 30 marca 2023 r., do godz. 16:00.

Rejestracja na polskie stoisko: https://nawa.gov.pl/rejestracja-na-targi-konferencje-nafsa-2023-waszyngton-dc

Uczelnie, które chcą pojawić się w katalogu konferencyjnym, uprzejmie prosimy o rejestrację w terminie.

Ponadto, NAWA planuje przygotować materiały i wystrój stoiska powiązane graficznie z uczelniami biorącymi udział we wspólnym stoisku. Zgłoszenie chęci udziału po terminie, będzie skutkować nieuwzględnieniem uczelni w materiałach graficznych.

Rejestracja udziału w polskim stoisku jest nieodpłatna. Przypominamy jednak, iż rejestracja na polskie stoisko nie jest równoznaczna z rejestracją na wydarzenie. Instytucja pokrywa samodzielnie koszty delegacyjne i opłatę konferencyjną.

Rejestracja na konferencję NAFSA 2023: https://www.nafsa.org/nafsa-2023-annual-conference-expo/nafsa-2023-registration

Informacja na temat terminu Polonia Meeting w Chicago, zostanie potwierdzona w ciągu najbliższych dni.

Udostępnij