Otwieramy rejestrację na Targi Uczelni w Nowym Jorku - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Od wielu lat wzrasta zainteresowanie studiami w naszym kraju wśród Polaków mieszkających zagranicą. Wysoki poziom polskich uczelni, udział w międzynarodowych konsorcjach naukowych, znacząca poprawa infrastruktury i profesjonalna kadra stanowią podstawy budowania silnej marki Polski jako kraju atrakcyjnego do studiowania.

Zgodnie ze swoimi celami statutowymi, Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej podejmuje działania na rzecz popularyzacji oferty polskich uczelni także wśród przedstawicieli Polonii.  Zapraszamy do udziału w Targach Polskich Uczelni, które odbędą się 23 października (niedziela) w Nowym Jorku. Wydarzenie będzie promowane wśród uczniów polskich szkół w stanach Nowy Jork, New Jersey, Connecticut oraz Pensylwania. Organizacja wydarzenia jest możliwa dzięki współpracy z Centralą Polskich Szkół Dokształcających oraz Konsulatem RP.

To pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Nowym Jorku od czasu wznowienia regularnych połączeń lotniczych między Europą a USA. Zapraszamy do udziału wszystkie polskie uczelnie, które chcą pozyskać studentów polonijnych. W czasie targów każda z uczelni będzie miała okazję do prezentowania kierunków studiów prowadzonych w języku polskim oraz angielskim a także prezentacji swoich działań w postaci wirtualnego zwiedzania. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, organizatorzy zastrzegają możliwość organizacji targów uczelni medycznych w dniu 22 października (sobota).

Uczelnie, które zgłaszają się do udziału w wydarzeniu, potwierdzają gotowość do przygotowania:

- oferty studiów w języku polskim i angielskim

- sesji wirtualnego zwiedzania uczelni (prezentacja w jednej z sal Konsulatu)

- sesji pytań na żywo do jednego ze studentów uczelni (połączenie online lub udział studenta w delegacji).

Rejestracja uczelni zakończona zostanie 19 września o godzinie 15.00.

Szczegóły wymogów zostaną przedstawione na spotkaniu online w dniu 21 września o godzinie 10.00. Link do spotkania zostanie przesłany na podany w formularzu adres mailowy godzinę przed spotkaniem.

Zarejestruj się tutaj 

Udostępnij