Polecamy cykl webinariów na temat grantów MSCA i portalu Euraxess - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zachęcamy naukowców planujących prowadzenie badań za granicą oraz instytucje zainteresowane przyjmowaniem naukowców przebywających poza granicami Polski do udziału w webinariach na temat grantów w ramach Działań Marii Skłodowskiej-Curie.  

Spotkania, szkolenia i konsultacje online dotyczące konkursów w ramach Działań Marii Skłodowskiej-Curie pod hasłem „Lato z Marią Skłodowską-Curie” organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE (KPK). KPK Planuje również spotkania dla jednostek, które odniosły sukces w konkursach MSCA, podczas których zostaną przedstawione istotne aspekty związane z realizacją projektów. 

8 i 15 lipca odbędą się też szkolenia z portalu EURAXESS Komisji Europejskiej, w którym zgodnie z polskim prawem, zamieszczanie ofert pracy jest obowiązkowe dla uczelni, instytutów PAN i instytutów badawczych. Wymóg ten jest również zapisany w zasadach realizacji niektórych projektów MSCA.

Kalendarium webinariów znajduje się na stronie KPK i jest na bieżąco aktualizowane o nowe wydarzenia online - LINK.

Zdjęcie: ©Monet - stock.adobe.com

Udostępnij