Profesura Gościnna NAWA – do 31 lipca czekamy na wnioski! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Kto może być profesorem gościnnym NAWA? Co jest finansowane w ramach grantu NAWA? Na co można przeznaczyć dodatkowe finansowanie z Narodowego Centrum Nauki? Na te i wiele innych pytań odpowiadają przedstawiciele Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w nagraniu webinarium na temat nowego programu Profesura Gościnna NAWA.

Przypominamy, że 31 lipca 2020 upływa termin składania wniosków w Profesurze Gościnnej NAWA. Wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosków, zachęcamy do wysłuchania nagrania webinarium o programie. Link do nagrania TUTAJ 

Celem programu Profesura Gościnna NAWA jest wspieranie działalności naukowo-badawczej i dydaktycznej polskich uczelni i innych jednostek naukowych, wyróżniających się jakością prowadzonych badań naukowych oraz kształcenia. Nowy program NAWA umożliwia zaproszenie do Polski światowej klasy zagranicznych naukowców i zbudowanie zespołu naukowego. W I edycji programu mogą wziąć udział uczelnie i inne jednostki naukowe, które prowadzą badania z obszaru nauk humanistycznych, społecznych i teologicznych. W kolejnych latach, kolejne edycje programu adresowane będą do innych dziedzin nauki.

Więcej o programie TUTAJ 

Udostępnij