Promocja języka polskiego – nabór otwarty! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA informuje, że 5 maja rozpoczyna się nabór w Programie Promocja języka polskiego. Termin składania aplikacji upływa 31 lipca. Celem Programu jest promocja języka polskiego powiązana z elementami historii i kultury Polski. 

Zapraszamy do składania wniosków skierowanych do szerszego grona odbiorców, które służyć będą rozpowszechnianiu języka polskiego jako obcego i wzmocnieniu jakości jego nauczania, ze wskazaniem na projekty realizowane zagranicą. Proponowane działania powinny cechować się kreatywnością oraz wysokim stopniem dopasowania do potrzeb grupy docelowej. 

O udział w Programie mogą ubiegać się polskie uczelnie i instytucje naukowe podejmujące działania na rzecz promocji języka polskiego na poziomie akademickim - samodzielnie lub we współpracy z międzynarodowymi partnerami.

Szczegółowe informacje na temat Programu dostępne są tutaj.

Zachęcamy także do kontaktu z koordynatorem Programu pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ulotka informacyjna Programu

 

Pragniemy podkreślić, że uważnie monitorujemy sytuację związaną z pandemią COVID-19 i wynikające z niej ograniczenia w przemieszczaniu się pomiędzy krajami. Jeśli realizacja projektów nie będzie możliwa w planowanych terminach, będziemy dostosowywać ich harmonogram do zaistniałej sytuacji, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo beneficjentów NAWA, jak i obywateli naszego kraju.

 

 

Zdjęcie: ©studio-v-zwoelf  - stock.adobe.com

Udostępnij