Przesunięcie terminu oceny merytorycznej w Programie Nowoczesna Promocja Zagraniczna - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Z przykrością informujemy, że zmuszeni jesteśmy zmienić termin zakończenia oceny merytorycznej w tegorocznym naborze do Programu Nowoczesna Promocja Zagraniczna, do czego upoważnia nas punt 1.4. Regulaminu Konkursu. Ocena merytoryczna zostanie zakończona do 30 września br. 

Opóźnienie wynika z przyczyn technicznych spowodowanych uruchamianiem nowego systemu informatycznego. Do ostatniej chwili nasi eksperci starali się to opóźnienie nadrobić, jednak tym razem się nie udało. Jednocześnie gwarantujemy, że wnioskodawcy, których projekty w wyniku przeprowadzonej oceny merytorycznej zostaną zakwalifikowane do finansowania, otrzymają możliwość aktualizacji harmonogramu realizacji projektu w związku z późniejszym niż pierwotnie planowano rozpoczęciem realizacji działań. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Panem Radosławem Podgrudnym, tel. 22 390 35 22, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Udostępnij