Wyniki konkursu MSCA COFUND 2023 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Komisja Europejska opublikowała wyniki oceny wniosków w ramach konkursu Działania „Maria Skłodowska-Curie” COFUND 2023 (HORIZON-MSCA-2023-COFUND-01). Gratulujemy zespołowi Uniwersytetu Jagiellońskiego, który jako jedyny w Polsce otrzymał finansowanie projektu szkolenia doktorantów pt.: „Multilevel approaches to understanding chronic inflammatory diseases”.

Na konkurs MSCA COFUND 2023 złożono łącznie 106 wniosków, z których 27 Komisja Europejska rekomendowała do finansowania.

Założeniem projektów MSCA COFUND jest wzmacnianie przepływu wiedzy i talentów w całej Europie oraz zachęta dla naukowców spoza Europy do prowadzenia badań w instytucjach europejskich. MSCA COFUND wspiera zasadę interdyscyplinarności, wzmacnianie współpracy z sektorem pozaakademickim oraz kreuje kulturę przedsiębiorczości, innowacji i otwartej nauki.

Informację o wynikach konkursu można znaleźć na stronie MSCA Komisji Europejskiej oraz na portalu Funding & Tender Opportunities w sekcji „Call updates”.

Udostępnij